Gamemax Case | BLADE CONCEPT | Black | ATX | Power supply included No
- TootjadGamemax
- Mudel: BLADE CONCEPT
- Saadavus: 3
-
273€
Gamemax Case | BLADE CONCEPT | Black | ATX | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 575.00 mm |
| Gross weight | 14.20 kg |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 3 |
| Net weight | 12.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | BLADE CONCEPT |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax case blade concept black atx power supply included no, blade concept, gamemax, korpused






